Het beste van 2025

Januari
 
 Een knallend begin van het nieuwe jaar 2025!
 ✨
Met trots mogen we melden dat NAP Techniek B.V. opnieuw is gecertificeerd voor ISO 9001 en VCA*. Veiligheid staat bij ons altijd op nummer 1, gecombineerd met de hoogste kwaliteit. Na een audit zonder afwijkingen zijn we klaar voor een nieuwe cyclus van drie jaar waarin we blijven doen waar we goed in zijn: onze klanten ontzorgen met topservice en vakmanschap door al onze NAP Toppers. 💪
We kijken uit naar een gezond, veilig en succesvol 2025. 🎉
Voor nu wensen wij iedereen een prachtige jaarwisseling en een goed, gezond en gelukkig nieuwjaar. Op naar mooie samenwerkingen in het nieuwe jaar! 🥂
Februari
 
🅣🅔🅒🅗🅝🅘🅔🅚 🅜🅔🅣 🅓🅔 🅟🅐🅟🅛🅔🅟🅔🅛
We hadden een leuk bezoek van Ron van Berkel van Ewellix, en hij had wel een heel tof speeltje bij zich: een mini-actuator die met één druk op de knop een knikker door een knikkerbaan laat rollen! ⚙️🔧
Bij NAP Techniek B.V. draait alles om techniek, en dat geldt niet alleen voor ons, maar ook voor de volgende generatie. Het duurde dan ook niet lang voordat de kids ermee aan de haal gingen! 😄💡 Zo stomen ze alvast klaar voor de toekomst – want jong geleerd is oud gedaan!
Dank je wel Ron, voor deze gave gadget. Technologie moet je 𝐛𝐞𝐥𝐞𝐯𝐞𝐧 𝐨𝐧𝐭𝐝𝐞𝐤𝐤𝐞𝐧 𝐞𝐧 𝐞𝐫𝐯𝐚𝐫𝐞𝐧 – en dat begint hier al op jonge leeftijd!
Oh Ja, komt u hier op bezoek? Druk dan zeker even op de knop! Want voor zulk tof speelgoed is niemand te oud!😄

Maart

*Van stilstand naar volle vaart! 🚢⚙️
Bij het vroege tij kwam de oproep: het schip Yeoman Bontrup lag stil en moest zo snel mogelijk weer de zee op. Onze vrienden van Snijders Hydrauliekslangen & Koppelingen uit Dordrecht wisten meteen waar ze moesten zijn en verwezen de klant door naar NAP Techniek B.V. HYDRAULICS – omdat wij snel schakelen, en een enorme voorraad en kennis hebben.
Samen met Bosch Rexroth hebben we er met adrenaline en volle inzet aan gewerkt. En met resultaat: vannacht is het schip weer gaan varen! 💪
💬 “Recht zo die gaat!” 🌊 Dit zijn de momenten waar we het voor doen: onverwachte uitdagingen, teamwork en een schip dat weer zijn koers vervolgt. Op naar de volgende uitdaging!
NAPTechniek BoschRexroth Maritiem hydrauliek Teamwork

Maart

Kees is geslaagd!
🎉 Onze topper Kees heeft via de FEDA zijn opleiding afgerond als Trainer: Veilig werken met Hydrauliek. Dit betekent dat hij vanaf vandaag zijn kennis kan overdragen aan technische teams die hun veiligheidsstandaarden naar een hoger niveau willen tillen. Bij NAP Techniek B.V. draait alles om veiligheid, vakmanschap en bewustwording. En daar hebben we nu een extra troef bij!
🔧 Hydraulische systemen zijn krachtig en onmisbaar in de techniek, maar brengen ook specifieke risico’s met zich mee. Bij NAP Techniek B.V. vinden we het enorm belangrijk dat onze klanten zich hiervan bewust zijn. Daarom bieden we nu klantspecifieke trainingen aan, waarbij Kees – onze eigen ‘Wikikeesia’ en machine-chirurg – je team meeneemt in de wereld van veilig werken met hydrauliek.
Wij zijn VCA- en ISO9001-gecertificeerd, en dat Kees deze training kan geven, sluit naadloos aan bij ons streven naar maximale veiligheid in de branche.
Wil jij jouw technische team naar een hoger niveau tillen op het gebied van veiligheid? Neem contact met ons op en boek een training! Kees staat te klapperen van enthousiasme om zijn kennis te delen.
Laten we samen zorgen voor een veiligere werkomgeving!

April

🍋🔩 Bij NAP Techniek B.V. zijn we altijd op zoek naar innovatie!
Vanaf nu bieden we biologisch afbreekbare hydrauliekolie aan… met een smaakje. Keuze uit: stroopwafel, munt of citroen. Perfect voor monteurs die per ongeluk toch weer een druppel binnenkrijgen 😅
Uiteraard volledig food-grade.

April

🔧 Hydrauliek en familie pret!
Bij NAP Techniek rollen er deze vrijdag weer 4 stoere Bosch Rexroth hydrauliekmotoren (200cc) de deur uit, speciaal voor de mobiele sector. Compact, krachtig en gemaakt om krachtige hydrauliek prestaties te leveren.
📸 Onze oprichter Franklin Nap stond op de werkvloer met zijn kleinzoon Valentijn (3).
-Duimpje omhoog leren? Check ✅
-Hydrauliekmotoren bewonderen? Vier dubbel check ✅✅✅✅
Zo word hij al 3 jaar klaargestoomd voor groep 1…
Over een jaar geeft hij de juf waarschijnlijk zelf les over druk, flow en hydraulieksystemen 😉
Techniek delen, samen leren én plezier hebben. Als het aan Valentijn ligt, zijn we voorlopig nog niet uitgekeken!
Duimpjes omhoog voor Opa en Valentijn !!!! 👍👍👍👍👍
 

April

🔧🐰 De grote NAP Techniek B.V. Paasei-speurtocht is weer begonnen! 🐣🔍
Ook dit jaar hebben we weer 5 paaseieren verstopt in onze bomvolle werkplaats. Dus ogen open en inzoomen maar!
👀 Eén ei is bijna niet te vinden…. Alleen voor de échte speurneuzen onder jullie.
📸 Allemaal gevonden? Duimpje omhoog! En we zijn op zoek naar een record tijd, laat het ons weten in de reacties.
💛 Alvast een Vrolijk Pasen namens het hele team van NAP Techniek!
 

Juni

𝐊𝐞𝐧𝐧𝐢𝐬𝐯𝐞𝐫𝐝𝐢𝐞𝐩𝐢𝐧𝐠 𝐨𝐩 𝐭𝐨𝐩𝐧𝐢𝐯𝐞𝐚𝐮 𝐛𝐢𝐣 𝐌𝐎𝐎𝐆 𝐃𝐮𝐢𝐭𝐬𝐥𝐚𝐧𝐝.
Onze NAP Techniek B.V. HYDRAULICS topper Chris volgde deze week een intensieve training bij Moog Inc. in Böblingen (DE), helemaal gericht op de Electric Feedback Valves (EFB).
Deze geavanceerde proportionele kleppen met LVDT-terugkoppeling worden gebruikt in systemen waar precisie en herhaalbaarheid essentieel zijn, denk aan persen, spuitgietmachines, testbanken, offshore motion control en zelfs in de luchtvaart.

Dankzij deze training kunnen we nog beter storingen analyseren, systemen tunen en maatwerk bieden voor complexe hydrauliek.
💡 Chris helpt u graag verder met zijn up-to-date kennis over EFB-kleppen. [email protected]
NAPTechniek MOOG EFB ServohydrauliekProportioneleKleppen

Juni

Werk jij met hydrauliek? Dan moet je dit eigenlijk gewoon volgen.
Deze week sloten wij vandaag weer af met de training: Veilig werken met hydrauliek.
De reacties van de afgelopen periode liegen er niet om:
🗣️ “Meer geleerd in 1 dag, dan in 5 jaar werken als het gaat om de veiligheid.”
🗣️ “We hebben nu een goede basis.”
🗣️ “Veilig werken leer je niet pas als het misgaat.”
🗣️ “De lunch mag er trouwens ook zijn, we worden gewoon verwend.” 🤣
🗣️ “Ik ben wel even met mijn neus op de feiten gedrukt….”
📌 Denk je na jaren ervaring alles wel te weten?
Grote kans dat je jezelf (en je collega’s) verrast bij het volgen van deze training!

Eén dag training maakt echt verschil. Jouw veiligheid is het waard. Investeer er één dag in. [email protected] https://lnkd.in/e7rMVqJY Overtuigd of vragen? Bel Priscilla Nap 06-18537799

FedaHydrauliekNaptechiek FEDAcademie FEDA Branchevereniging

 

Juni

We trappen de week af met een nieuwe lading power: vier Bosch Rexroth A6VM-motoren.
Heeft u een scherp oog? Dan herkent u misschien deze setting van een paar weken terug, toen leverden opa & Valentijn vier van zijn broers!
👀 Leuk weetje, als u heeeeel goed kijkt naar de achtergrond…
Ziet u de toren van Nijkerk. Al meer dan tien jaar op rij bekroond tot mooiste toren van Nederland.
Super cool. Heeft u hem al eens gespot? 🗼
hydrauliek rexroth naptechniek nijkerksetoren wittetoren boschrexroth  

 

Augustus

Vannacht vertrokken onze rechterhanden richting 🇭🇺 Hongarije.
Vol gas naar de hashtagHungaroring. Een weekend met rubber, rook en racemomenten. 🏁🏎️ Broederschap in z’n puurste vorm. 💪
En geloof ons:
Waar dit team is, daar draait alles. 🤜 🤛 Volg ons voor de vetste afsluiter van dit weekend, maandag meer… idee, wat het zal zijn? 

 

Augustus

Van racelijn naar productielijn. 🏎️➡️🏭
Onze rechterhanden sloten hun F1-trip in stijl af met een bezoek aan CU.BE Bosch Rexroth Hungary, het indrukwekkende experience center. 🇭🇺
En wat we daar zagen… was geen toekomstmuziek, maar keiharde realiteit.
hashtagCobots, hashtagintralogistieke voertuigen, hashtaghydrauliek, hashtagbesturingstechniek, hashtagdigitalisering alles live, verbonden en slim.
CU.BE is geen showroom. Het is een plek waar techniek ademt, waar innovatie tastbaar is, waar je voelt: hier gebeurt het!

Voor ons als NAP Techniek B.V. HYDRAULICS is dit meer dan inspirerend.
We zijn trots op onze samenwerking met Bosch Rexroth.
We ademen deze techniek. We bouwen ermee. We vertrouwen erop. Elke dag!
Dit bezoek bevestigt waarom we doen wat we doen, en met wie we dat het allerliefste doen.

Dank aan iedereen bij Bosch Rexroth Hungary en daarbuiten die elke dag met hart en ziel werkt aan de techniek van morgen.
Of je nu achter de laptop zit of tussen de machines staat: we doen dit samen. 💙
We spreken dezelfde taal. We geloven in vooruitgang. En we zijn één team.
Als je Rexroth voelt, leef je deze mindset.
Deze post is voor iedereen die dat herkent en trots is daar onderdeel van te zijn.
NAPTechniek BoschRexroth CUBE InnovatieHydrauliekIndustryFactoryOfTheFuturectrlXAutomationCEpartner

 

September

☀️ Niet wij, maar zij hebben vakantie nodig
Onze pompen, ventielen, filters en cilinders werken 365 dagen per jaar.

Geeft u ook de aandacht die ze verdienen? Denk aan een olie check, nieuw filter, klaar voor nog een jaar knallen!

Bent u terug van vakantie?
Neem contact met ons op, dan zorgen we dat ook uw hydrauliek installatie er weer een jaar tegenaan kan. 033 8442844 [email protected]
 

 

November

🚢 En dit keer leveren we niet voor één, maar voor twéé schepen.
Los van elkaar… maar misschien straks tóch een klein wedstrijdje op zee 😉
-Vandaag hebben we twee hoogwaardige Aventics B.V. / Emerson hendels geleverd en dit zijn niet zomaar hendels.
🎛️ Deze units vertalen elke handbeweging naar precise stuur- en voortstuwingssignalen.

Belangrijk detail: elke hendel moet exact worden afgestemd op het juiste bouwnummer én het juiste station aan boord.
Geen schip is hetzelfde, dus elke configuratie vraagt vakmanschap.

🚢 Een goede kapitein is niets zonder betrouwbare techniek.
Als erkend Aventics B.V. /Emerson dealer leveren wij niet alleen het product maar ook de kennis, afstemming en achterliggende expertise.
Waar je ook vaart, rijdt, produceert of werkt. Jij gaat vooruit en wij houden je draaiend. [email protected]
NAP Techniek B.V. HYDRAULICS Aventics B.V.

December

Wanneer heb je nou écht een goede vrijdag?
Als er een cilinder loskomt in een project, andere klussen soepel doorrollen, de telefoon gaat met blije relaties die weer volledig operationeel zijn dankzij onze snelle leveringen en toppers van monteurs… én de externe audit voor ISO 9001 & VCA* wéér, na jaren op rij, zonder ook maar één afwijking wordt afgerond.
En alsof dat nog niet genoeg is… komt morgen Sinterklaas het land weer binnen.

Wij wensen iedereen alvast een fantastisch weekend, ook dit soort vrijdagen
en natuurlijk een goed gevulde schoen!

December

Als distributeur van het allerbeste filtermerk Hengst Filtration zetten we vandaag weer een klant zorgeloos op weg naar een langdurig betrouwbaar hydraulisch systeem. Met de juiste filtratie voorkomt u ca 80% van alle hydraulische problemen. * En leuk feitje: dit 10TEN1000-filterhuis jaagt bijna 1000 liter per minuut door een absolute 10 μm element heen. Pure topklasse!

Wij adviseren en helpen u graag!
NAPtechniek.nl [email protected] NAPTechniek Hengst

December

Voor wie ons volgt weet inmiddels dat Dennis Nap een speciale band heeft met vallende banners… Daarom houdt hij ‘m voor de zekerheid maar even vast.
Even een leuke foto van onze leveringen vandaag. 4 toffe Bosch Rexroth hydrauliek units. Blijf ons vooral volgen, want as we speak wordt er hard gebouwd door onze toppers aan een grote jongen. 🔧